Рішення ЦВК про допуск спостерігачів та акредитацію ЗМІ на виборах ректора Університету

Надіслав:zhnec , дата: Птн, 10/16/2015 - 15:20

Центральна виборча комісія із проведення виборів ректора на засіданні 15 жовтня 2015 р. (протокол № 13) розглянула заяви про допуск спостерігачів та акредитацію ЗМІ на виборах ректора Університету та прийняла відповідні Рішення.

Повідомляємо:

1. Кандидата на посаду ректора С. І. Болтівця про реєстрацію поданих ним осіб (Я. Ф. Лініченко, О. В. Жихарєва, В. В. Шусть, М. М. Шарак, О. М. Геліон, А. О. Карпова, О. І. Красуля, В. І. Поліщук, Ю. І. Ковбасенко, В. І. Ткаченко) та допуск їх у якості спостерігачів на виборах ректора Університету.

2. Кандидата на посаду ректора О. А. Голуба  про реєстрацію поданих ним осіб (Т. С. Пісна, І. О. Зоріна, О. А. Найдюк, І. В. Сирнікова, І. М. Андрусишина,  Л. І. Новікова, Г. І. Мирська, М. Я. Спальський, А. І. Пісний) та допуск їх у якості спостерігачів на виборах ректора Університету.

3. Кандидата на посаду ректора Л. В. Губерського  про реєстрацію поданих ним осіб (В. І. Малюга, О. В. Москалюк, В. В. Попов, О. Ю. Безуський, А. М. Молочко, І. О. Степанець, А. О. Вікулова, А. О. Вітренко, П. В. Бовсунівський, Р. Д. Стаканов, Г. О. Усатенко, О. Ю. Данильченко) та допуск їх у якості спостерігачів на виборах ректора Університету.

4. Кандидата на посаду ректора А. Є. Конверського про відмову у допуску його представників у якості спостерігачів на виборах ректора Університету  у зв'язку із порушенням  «Порядку допуску спостерігачів та акредитації ЗМІ на виборах ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка», затвердженого ЦВК (протокол № 12 від 30.09.2015 р.) та через не усунення кандидатом порушень «Порядку допуску спостерігачів…» до 15:00 16 жовтня 2015 р. відповідно до Рішення ЦВК з проведення виборів ректора (протокол № 13 від 15.10.2015 р.), яким кандидату було надано таку можливість.

5. Студентів А. Криворучко, В. Назаренко, В. Вишнівську, Є. Кужненкову,
К. Опанасенко
про відмову в реєстрації їх спостерігачами на виборах ректора Університету від газети "Аспект", оскільки Статутом Університету передбачено реєстрацію спостерігачів лише від кандидатів на посаду ректора та громадських організацій. Допуск спостерігачів від ЗМІ не передбачено Статутом Університету.

vytyg 1

6. Голову Незалежної профспілки гірників України М. Волинця про розгляд інформаційного листа на адресу ЦВК.

Vytyg 2

7. Є. Г. Дольську про відмову у задоволенні її заяви у зв'язку із недотриманням вимог п. 1.3, 1.8, 1.9 "Порядку допуску спостерігачів та акредитації ЗМІ на виборах ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка".

витяг 4

8. Студентів М. Гладенького, О. Богданова, М. Третякова, К. Матяшовську, К. Котович, Я. Божко, А. Ярошенко, О. Крименюка, М. Власова, Б. Балюка, Д. Трохимовича про відмову у задоволенні заяв  у зв'язку з недотриманням вимог п. 1.3, 1.8, 1.9 "Порядку допуску спостерігачів та акредитації ЗМІ на виборах ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка".

Витяг 3