Сформовано виборчі комісії з проведення виборів ректора

Надіслав:zhnec , дата: Втр, 09/08/2015 - 21:15

2 вересня 2015 р. відбулася Конференція трудового колективу Університету, на якій відповідно до підпунктів 12-15 пункту 6.5 Статуту КНУ імені Тараса Шевченка було обрано Центральну виборчу комісію Університету з проведення виборів ректора.

Склад Комісії сформовано згідно із підпунктом 13 пункту 6.5 Статуту.

Під час роботи Конференції було також прийнято рішення про формування п’яти дільничних виборчих комісій, територіально розташованих за адресами: 1) пр-т акад. Глушкова, 4-е (механіко-математичний факультет); 2) пр-т акад. Глушкова, 2-а (географічний факультет); 3) вул. Васильківська, 90-а (економічний факультет); 4) вул. Мельникова, 36/1 (Інститут міжнародних відносин); 5) б-р Тараса Шевченка, 14 (Інститут філології).

Центральна виборча комісія працюватиме у Головному навчальному корпусі (вул. Володимирська, 60).

Кількісний склад дільничних виборчих комісій з проведення виборів ректора за рішенням делегатів Конференції становить 9 осіб (7 обраних + 1 делегований представник від профкому + 1 делегований представник від студентів).