Вибори представників із числа інших штатних працівників університету для участі у виборах ректора

Надіслав:admin , дата: Срд, 09/09/2015 - 13:02

Відповідно до підпункту 3 пункту 6. 5 Статуту університету розпочато процедуру висунення кандидатур представників від інших штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для  участі у виборах ректора Університету.

Висунення кандидатур може здійснюватися Зборами працівників  відповідної категорії  структурних підрозділів, а також шляхом самовисування. Структурні підрозділи подають витяги із протоколів зборів з відміткою відділу кадрів про займані посади претендентів.

Рішенням Центральної Виборчої комісії з виборів ректора (протокол № 4 від 09.09.2015 р.) прийом документів
від  самовисуванців і структурних підрозділів буде здійснюватися у 201 аудиторії Головного (Червоного) корпусу (вул. Володимирська, 60) 11.09, 14.09, 15.09 та 16.09 з 10.00 до 17.00.

Документи, необхідні для реєстрації самовисуванців:

1. Заява (заповнюється особисто).
  2. Паспорт  громадянина України.
  3. Ксерокопія першої сторінки паспорта.
  4. Довідка з відділу кадрів про займану посаду.

Документи, необхідні для реєстрації подання від структурних підрозділів:

1. Протокол Зборів працівників відповідної категорії певного структурного підрозділу з переліком рекомендованих виборців (із зазначенням посади) відповідно до квоти підрозділу.

Підписи секретаря та голови зборів у протоколі завіряють печаткою структурного підрозділу.

Перебування за основним місцем роботи на відповідній посаді працівників, запропонованих у протоколі як кандидатури для участі у виборах ректора, завіряють печаткою відділу кадрів.

Згідно з Рішенням центральної Виборчої комісії вибори  представників із числа інших штатних працівників університету відбудуться 22.09.2015 р.